12 birželio, 2013

3 dalykai, apie kuriuos labai noriu pasisakyti


Šiandien išbadžiau natūralią sodo braškių kaukę :) Jau seniai žinojau, kad "pirmąsias uogas reikia dėti ne į burną, o ant veido", bet kažkodėl anksčiau taip ir neprisiruošiau. Braškinis veidas veidrodyje buvo panašus į "car crash victim", o vonios kriauklė po visų procedūrų irgi priminė vaizdą iš siaubo filmo (tie natūralūs dalykai reikalauja pastangų!). Visgi rezultatu būnu patenkita. Kadangi braškės turi natūralios rūgštelės, ji labai tinka riebiai veido odai. Dar įmaišiau medaus, kad minkštintų ir sėlenų, nes po akim buvo ir gavosi labai smagi grožio priemonė. Ji tinka atgaivinti, paskaistinti odą ir pasibandyti, kaip tinka raudonas veidas :) Išbandykit.
--------------------------------

Kitas dalykas, kuriuo džiaugiuosi - tai Mildos įpūsta mintimi apie vestuves, kurios neprivalo būti tobulos! Kaip man nuoširdžiai palengvėjo! Tadgi nuo šiandien vėl nebebijau vestuvių ir prižadu: (galbūt) kitąmet jos bus! (:
--------------------------------
Ir trečia: pagaliau supratau, kas yra stilius! Nežinau, kodėl ir kaip, bet mane šitas klausimas gan ilgai kankino. Ar tai dėl to, kad aš nesu patenkinta savo rengimosi įpročiais, ar tai dėl ano, kad kartą neradusi tinkamo atsakymo, norėjau jį surasti. Žiūrėjau žiūrėjau "Hel-looks" ir pasidariau sau išvadą, kad stilius - tai  skoningas pasitikėjimas savimi ir sau pačiam leidžiama laisvė būti taip, kaip nori. Arba: stilius - tai laisvė nuo kažkieno diktuojamos tendencijos, spalvos, formos, dydžio. Tai kai nuoširdžiai nerūpi, ką pagalvos kiti ir kartu žinojimas, kad atrodai klasiškai. 

Moteris-maišas. Žavu tai, kad jos apranga spinduliuoja darną. Viskas keista, bet tarpusavyje nekeisčiau už viens kitką :)
Emancipuota širdžių Ksena. Net aš tokią pamilčiau. Visiškai protinga ir pasitikinti savimi atrodo.
Paprasta mergaitė, bet su polėkiu. Vėlgi visumoje viskas gražiai rišasi, o pati spinduliuoja pasitikėjimą ir intelektą
Ši truputėlį dabita, bet nesaldi ir turinti tvirtą savo nuomonę
Ši atsipūtus. Ir man patinka jos plaukai. Apranga kasdieninė, ir beveik įprasta,  bet kažkas vis tiek labai traukia akį. Tikriausiai smagi mergaitė
O čia keletas egzempliorių, kaip "Stilingas" gali akimirksiu tapti "Juokingas":
No
"Ant savęs susikraunu viską, ką turiu". Ar tai gražu?
Kas čia? 
Šios mergaitės įvaizdis gal ir nieko, bet panašu, kad pati taip apsirengusi jaučiasi labai nepatogiai
Kodėl ji nori būti negraži?
Taigi išvada (sau pačiai) yra ta, kad ir stilingu būti reikia išmonės.

Ir dar: natūralios kūno priežiūros priemonės saugios, bet sudėtingos (neseniai pradėjau naudoti natūralų dilgėlių šampūną ir natūralų kūno dezodorantą - jaučiuosi, kaip mergaitė iš vidurio kaimo). Apie natūralumą dar parašysiu. Turiu ką. Einu miegot. Pa. Labanakt.

mm

4 komentarai:

 1. Visiškai pritariu Tavo pateiktam požiūriui apie stilių! Ir apie vestuves susimąsčiau, kad tikrai, tobulos dienos reikėtų ieškoti ir paprastose santykių vystymo dienose, o vestuvės lyg oficialus pasirodymas pasauliui :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vikhtorija, o kada tu planuoji vestuves? :)mm

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Perskaičiau Tavo komentarą ir susijuokiau :D na, apie vestuves niekad nesvajojau, kaip darė galbūt mažos mergaitės. Net dabar, būdama didele mergaite, taip pat negalvoju apie vestuves. Man tai atrodo toks tolimas įvykis, toks neapibrėžtas ir net nesvąrstomas šiuo metu. Būtų galima atsakyti: iš kur žinai, kad bent jau turiu su kuo? :D Bet gal numanau iš kur :D Tačiau, net ir turėdama kažką, man smagu ir be vestuvių su tuo žmogumi, tad pasirodymo pasauliui neplanuoju. (Bet svarbiausia aš dar neužaugau :D):}

   Panaikinti