10 liepos, 2014

Ištekėjau

Štai. Mane dabar vadina žmona. Dar sunku priprasti ir labai keista paleisti panelės statusą. Dabar aš esu ponia ir viskas. Reikės išmokti gerti juodą kavą be pieno ir dažniau kvepintis CHANEL. Gal netgi dažniau lankytis pas kosmetologę ar manikiūrininkę, nes juk ponioms tai priklauso. 

O jei rimtai, kitą dieną po vestuvių, geriau apžiūrėjusi savo vestuvinį žiedą, pajutau vieną papildomą kilogramą svorio. Ne fiziško. Apėmė pasitenkinimo savimi jausmas. Lyg būčiau įgavusi daugiau vertės, prasmės ir skonio. Mano spalva tapo sodresnė, raudonesnė, nei anksčiau. Dabar aš jau beveik prinokęs pomidoras. Beveik nuskintas, beveik valgomas. Geras jausmas. Nemaniau, kad taip bus.

Savo naująjį vyro ir žmonos gyvenimą pradėjome Kretoje. Keista, bet pirmasis mano statusą užtvirtino mašinos nuomos punkto darbuotojas. Eligijui pildant nuomos dokumentus šis visiškai natūraliai, be jokių klausimų sako: "When you reach the airport, drive your wife...". Ponas graikas žinojo, kad aš esu žmona! Pasijutau lyg įvertinta pačiu aukščiausiu balu. Kvaila, bet taip yra. Ir lėktuvo stiuardas mane pavadino Madam. Ne kokia jums Miss ar Ms! Šypsausi.

Na o vestuvės ėjo ir praėjo. Ir jos buvo nuostabios. Mano patarimas jaunosioms: svarbiausia - nuoširdumas. Tada viskas bus ne prie kaiš tin ga. Ir ne torto papuošimai ar nekylantys į dangų balionai čia svarbiausia...;)

Visada Eligijaus,
Ponia Monika K.

7 komentarai:

 1. Labai labai sveikinu Jus abu. Linkiu daug laimės, ramybės ir kantrybes. Susituokus kažkodėl prisireikia daugiau kantrybės... nes ponios turi būti kantrios... :}

  P.S. Manau ne tik aš, bet ir kiti skaitytojai, lauks nuotraukų ir kitų vestuvinių smulkmenų. ;D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū, merginos :) kai tik fotografas sutvarkys nuotraukas, pasidalinsiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Džiaugiuosi už Tave Ponia Žmona :)) valio! Dabar bus ramu, turėsi oficialų užuovėja :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveikinu :) Puikiai atspindėtas jausmas. Aš, pamenu, jaučiausi kaip visada, tiesiog jaukiai :)

  AtsakytiPanaikinti