26 rugpjūčio, 2014

Back to school

Ruduo nekantrauja... Jau keli rytai iš eilės vis apsirengiu megztuką ir šiltesnes kojines, bet tada persirengiu, nes dar likę tiek daug nespėtų pasipuošti vasarinių rūbų!.. Šaltuoju sezonu aš rengiuosi negražiai. Ir atrodau negražiai. Saulė nebebūna mano makiažas, plaukai elektrinasi, man visada šalta, todėl į nieką kitą, kaip tik didelį vilnonį megztinį, aš žiūrėti ne ga liu.

Šį rudenį ruošiuosi sutikti kitaip - planuojant dienas ir niekur neskubant :). Kad neužkluptų, kaip dažniausia, nepasiruošusią nei emociškai, nei psichologiškai. Jau beveik nusipaišiau rudens kalendorių. Tokį pat, kaip vasaros, kur surašau visas datas, progas, būtinus aplankyti renginius, kitus "pasižadėjimus" ir tuomet bandau to visko laikytis. Nežinau, kaip bus su rudeniu. Paprastai jis manęs nežavi, jei būna drėgnas ir šaltas. Prie tokio oro aš būnu niekogero. Bet džiugiai apsimetu, kad naujasis kalendorius pakeis mano rudeninį gyvenimą iš esmės! :) Į "privalu įvykdyti" skiltį būtinai reikia įsirašyti ką nors panašaus į, pavyzdžiui, karšto šokolado vakarėlį su draugais kiekvieną paskutinį rudens mėnesio savaitgalį. Arba seno filmo žiūrėjimą trečiadienio vakarais. Ir ruduo gali būti prasmingas, ar ne? Tikriausiai, kad gali.

Taip pat pradėsiu planuotis žiemą. Gal net meduolinę tešlą pavyks subrandinti, kaip priklauso! Gal net suspėsiu pagaminti aksesuarų Kalėdinei mugei ir pirmą kartą kurioje nors sudalyvausiu. Tikrai, planuoti laiką yra pats protingiausias dalykas. Kodėl aš anksčiau to nesupratau?..Juk visi seniai žino - kuo labiau esi užsiėmęs, tuo daugiau padarai.

Turim žuvyčių

20:30.. Gal vis dėlto einu siurbti kilimą.

Labanakt,
mm

1 komentaras:

  1. Įtikinia: ,,Juk visi seniai žino - kuo labiau esi užsiėmęs, tuo daugiau padarai." :)) Ir pasinaudosiu Tavo planu, kad rudenį reikia planuoti, kad neužkluptų iš pasalų :))) Šaunuolė!

    AtsakytiPanaikinti