01 sausio, 2014

Trukt už vadžių...

Mes ir vėl gavome šviežią "pabandymą iš naujo". Šį kartą patį didžiausią, nustelbiantį visus iki šiol bandytus "nuo kito pirmadienio", "nuo kito rudens", "nuo kito sauvario (susigalvoto tryliktojo mėnesio, kuriuo ir pats visiškai netiki). Ir vėl metas pažadams. Padažams spanguolių, su cinamonu ir razinom... Nesijaučiu pradėjusi naują gyvenimo etapą. Gali būti, kad mano asmeninis kalendorius turi daugiau dienų metuose arba bent jau prasideda ne nuo sausio. Greičiau jau nuo rugsėjo pirmosios arba tada, kai gyvenimas iš tiesų pasiūlo kokį nors pokytį. Hmm...ar kas nors mano gyvenime pasikeitė nuo 2012 balandžio trečiosios (tada su Mr. E grįžome gyventi į Lietuvą)? Neprisimenu. Vadinasi, mano 2012-tieji tęsiasi iki šiol. 20 mėnesių. Per ilgai... Jau seniai norisi pokyčių. Ne šukuosenos, ne kasdienio maisto, net ne darbo. Greičiau jau naujo požiūrio į gyvenimą, ateitį ir save joje. O kad būtų įmanoma susirašysi savo pažadų/planų/norų sąrašėlį, pasidėti po pagalve ir išmiegojus, kitą rytą, nubusti truputį geresniu, nei buvai iki šiol. 

O kol kas, 2014-taisiais noriu palinkėti sau daugiau smagumo, mažiau skubėjimo iš inercijos, daugiau gyvenimo čia ir dabar, nelaukiant rytojaus, daugiau kokybiškų darbų, mažiau melavimo sau ir tikslo ateičiai. Didelio ir verto siekti.

Gražių naujų metų,
mm

4 komentarai:

 1. Aš tai norėčiau, kad kiekvienas turėtų vidinę ramybę arba jausmą: ,,uh, kaip gera!". Tai matyt to paties ir palinkėčiau Tau, tos ugnelės ar geriau net fejerverko Naujiems Metams :)) kad nekamuotų egzistenciniai pamąstymai ir atrastum save ir savo asmeninius, gražiausius keliukus!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, miela Vikhtorija :) Ir ačiū už labai skanų pyragėlį. Ar pagalvėlių užvalkaliukai jau rado savo pagalvėles, o šios - vietelę tavo namuose? :)

   Panaikinti
  2. Dar nespėjau įsigyti pagalvėlių, bet visus namus apėjau ir pasigiriau visiems :))) tai greitu laiku viską sutvarkysiu! Nesitikėjau nei, kad laimėsiu, nei kad realybėjė užvalkalai dar gražesni :)))

   Panaikinti
 2. Labadiena, labai pažįstamas laiko skaičiavimas! Aš taip pat mėgstu perkelti datas, pavyzdžiuj jei kažkuri diena yra skirta tam tikram reikalui, bet tas reikalas niekaip neįveikiamas, aš pasakau sau, kad ta diena bus po mėnesio ar dviejų ir tada birželio ketvirta man iš tikrųjų yra gegužės trylikta. Po perkūnais, aš irgi galiu turėti savo kalendorių!
  Ir dar klausimas: ar kada pabandei pasirašyti tą norų sąrašą ir pasidėti jį po pagalvę? O jei taip paims ir pasidarys lengviau!
  Linkiu, kad pasidarytų!

  AtsakytiPanaikinti