29 rugpjūčio, 2013

Vieni būna šaunūs, kiti...na...

Jau tuoj tuoj prasidės... Dienos ims vėsti, vakarai vis labiau niauksis, o medžiai nuslinks sudžiuvusiais lapais. Mes vėl kibsim į darbus, vėl suksimės kaip bitės, norėsis medaus ir karštos arbatos, ir kojinių šiltų po vilnonėm anklodėm. Vasaros idegis pamažu bluks, o suknelės pasislėps spintų kampučiuose. Mažoms mergaitėms bus liūdna ir aš truputį liūdėsiu. Ilgesiuos švelnių vėjų ir kaitros... Bet vasara ir vėl ateis, ir vėl bus visa turtinga, o liūdesys netruks išblėsti, nes ir Ruduo moka būti žavingas...

Štai šiandien susitikau vieną šaunią mergaitę, kuri kitą kartą buvo mokyklos, kurią baigiau, o dabar ir dirbu, prezidentė. Jau tada ji buvo pati šauniausia ar bent jau viena šauniausių. Ir pakalbėjom, ir pasipasakojom draugiškai apie savo gyvenimus. Kitą kartą gal net būčiau gėdinusi su ja kalbėtis apie tai, kaip man sekasi, bet šį kartą kažkaip nesigėdinau. O gal visgi reikėjo?.. Ji baigė universitetą Barselonoj, o aš tik Klaipėdoj. Tada pradėjo ir jau baiginėja universitetą Paryžiuje, o aš taip ir likau su savo svajone dar kada nors mokytis meno. Ji, aišku, kalba visomis penkiomis kalbomis (lietuvių, rusų, anglų, ispanų, prancūzų), o aš užstrigau su savo italų. Ji vis dar turi ilgus, storus plaukus, o aš... Keista, bet tikriausiai pirmą kartą nuoširdžiai nepavydėjau. Gal jau užaugau, o gal galiausiai išmokau, kad "vieni būna šaunūs, o kiti, na...būna šaunūs kitaip" :)

mm

25 rugpjūčio, 2013

Viso gero(s) atostogos!

Ryt baigiasi mano atostogos. Sutirpo du dideli mėnesiai vėjų galvoje. Jau beveik nubluko visas vasaros įdegis ir dingo tos trys strazdanos ant nosies - ateina ru de nis. Patinka.

Ar reikėtų vėl susirašyti "privalu padaryti" sąrašiuką?..

mm

19 rugpjūčio, 2013

Taigi - atidarymas

Ilgai blaškiausi, dar ilgiau dvejojau, bet štai - yra. URAAA :))) Užsukit į facebook'ą pažiūrėti dalykų ir gal net pamėgti puslapį ;)

Ačiū.

mm

06 rugpjūčio, 2013

Idėja spurda spurda pilvely...

...tuoj gims :)

žinau, čia ne veltinio segė ar skani bandelė, kuriuos perka viens ir viskas, bet to labai norėjau ir tikiu, kada nors iš to kas nors tikrai išeis. Net jeigu lietuviams to niekada taip ir neprireiks, vis tiek kažkam patiks ir jie pirks, ir turės, ir džiaugsis... Kol kas dalinuosi darbiniu variantu, nes laukiu kritikos, o tada...žiūrėsim. Mano "kėdės projekto", kuris po truputį lipdosi į "Samanų sofutę" logotipas:
p.s.: vėl kepiau slyvų pyragą :) Paskutines 32 nuo medžio nupurčiau, nukritusias susirinkau ir mmmm....

02 rugpjūčio, 2013

Slyvų metas

 Vasarinės slyvos jau beveik pasibaigė, dabar laukiam rudeniškų. Tada virsim džemą Kalėdoms ir dar pyragų...

Ir tikrai, anksčiau niekada nesu kepusi tart/pie (kas ten žino, kuo jie skiriasi) tipo pyrago. Labai skanu. Kepkit ir jūs. :)